Контактирајте не

7联系方式 拷贝

Адреса

Бр. 188, патот Фенгшоу, област Чанг'ан, Сити Шиџиажуанг, Хебеи Кина 050041

Телефон

+86-137 84354125
+86-(0)311 8994 7497

Sunnie

Skype: sunnylee301
Вечет:13784354125
WhatsApp: 86 13784354125

Џуди

Skype: judychina1008
Вечет: +86 134 05170725
WhatsApp: +86 134 0517 0725

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја