Na kontaktoni

7联系方式 拷贝

Adresë

Nr.188, Rruga Fengshou, rrethi Chang'an, Qyteti Shijiazhuang, Hebei Kinë 050041

Telefoni

+86-137 84354125
+86-(0)311 8994 7497

Sunnie

Skype:sunnylee301
Wechat:13784354125
WhatsApp: 86 13784354125

Judy

Skype: judychina1008
Wechat: +86 134 05170725
WhatsApp: +86 134 0517 0725

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni