Rreth nesh

Hebei JIRS Import & Export Co., Ltd

Hebei JIRS Import & Export Co, Ltd, është një prodhues i specializuar në linjë analizues të cilësisë së ujit në Kinë për 10 vjet.

Çdo vit, ne eksport sasi të madhe analyser cilësinë e ujit në Amerikë, Kanada, Gjermani, Zvicër, Australi, Japoni, Singapor, Tajlandë, Malajzia, Emiratet e Bashkuara Arabe, Rusia, Ukraina, Bullgaria, Brazili, Meksika, Paraguaj dhe etj tregut.

Aplikacion

 • Mbeturinave Trajtimin e ujit bimore, tank aearation dhe tank ndihmon tretjen e ushqimit, sistemi i monitorimit të ujit komunal.

  trajtimin e mbeturinave të ujit bimë

  Mbeturinave Trajtimin e ujit bimore, tank aearation dhe tank ndihmon tretjen e ushqimit, sistemi i monitorimit të ujit komunal.
 • RO pajisjet e filtrimit të ujit, ujë të pastër, ujë të pastër të lartë të monitoruar online dhe masë.

  RO pajisjet e filtrimit të ujit

  RO pajisjet e filtrimit të ujit, ujë të pastër, ujë të pastër të lartë të monitoruar online dhe masë.
 • rubinet uji, pishinë, agricultrual hydroponic, ftohje kullë, bimë bojler, kultivimi i peshkut, etj

  Tap sistemi i monitorimit të ujit

  rubinet uji, pishinë, agricultrual hydroponic, ftohje kullë, bimë bojler, kultivimi i peshkut, etj

Produktet e fundit